دسته بندی ظروف مسی آشپزخانه

قابلمه و ماهیتابه

شیر جوش و قهوه جوش

کتری و قوری

پارچ و لیوان

قاشق و چنگال

کاسه و پیاله

بشقاب و پیش دستی

کُلمن

سماور

نمکدان

بسته ویژه سیسمونی مس فروشان

پیشنهاد ما برای زوج های جوان:

  • شــش پارچه قابلمه نوزادی
  • یک پارچه ماهیتابه نوزادی
  • یک عدد ماهیتابه تک دسته
  • یک عدد لیوان نوزادی
  • یک عدد قاشق نوزادی


برای مشاهده دیگر محصولات سیسمونی و نوزادیاینجا را کلیک کنید

دسته بندی ظروف مسی پذیرایی

نمایش 1–9 از 338 نتیجه

نمایش 9 24 36

زیورآلات مسی (88)

سماور ذغالی برنجی و مسی (6)

ظروف مسی آشپزخانه (113)

ظروف مسی پذیرایی (96)

قلمزنی (13)

کلمن مسی (5)

گلابگیر مسی (1)

محصولات برنزی (1)

محصولات دکوراتیو مسی (23)

مواد اولیه بازسازی و ترمیم (1)

قلیان مسی مدل شعله

750,000 تومان
از ویژگی ها: این محصول نانو  بودن {براقیت دائمی} و طرح روی سطح آن است. این کالا قابل استفاده است. {شلنگ داخل تصویر جزو محصول نیست} در صنایع مس فروشان: عکس های محصول بدون ویرایش است. ارسال به سراسر ایران ممکن است. برگه ضمانت یکساله همراه با محصول تحویل داده می شود.

سینی مسی طرح دار مدل فرشاد

135,000 تومان470,000 تومان
از ویژگی ها: این محصول سفیدگری درجه1 داخل آن، نانو  بودن {براقیت دائمی} و طرح روی سطح آن است. محصول فوق در 5 سایز تولید می شود که با انتخاب گزینه {دیگر سایز ها} در زیر این متن، می توانید ابعاد و قیمت سایز مورد نظر را بررسی کنید. وزن و ابعاد هر سایز در قسمت {توضیحات تکمیلی} پایین همین صفحه نوشته شده است و با انتخاب هر سایز مقدار مشخص شده را نشان میدهد. در صنایع مس فروشان: عکس های محصول بدون ویرایش است. ارسال به سراسر ایران ممکن است. برگه ضمانت یکساله همراه با محصول تحویل داده می شود.

ست کامل سماور برنجی نوزادی مدل کیکاووس

750,000 تومان

{کالای دکوری}

از ویژگی ها: این محصول نانو  بودن {براقیت دائمی} و طرح برجسته روی سطح آن است. این کالا به صورت سِت کامل عرضه می شود. وزن و ابعاد تمام اجزا، جداگانه در قسمت {توضیحات تکمیلی} پایین همین صفحه نوشته شده است. در صنایع مس فروشان: عکس های محصول بدون ویرایش است. ارسال به سراسر ایران ممکن است. برگه ضمانت یکساله همراه با محصول تحویل داده می شود.

ست کامل سماور مسی نوزادی مدل کیکاووس

750,000 تومان

{کالای دکوری}

از ویژگی ها: این محصول نانو  بودن {براقیت دائمی} و طرح برجسته روی سطح آن است. این کالا به صورت سِت کامل عرضه می شود. وزن و ابعاد تمام اجزا، جداگانه در قسمت {توضیحات تکمیلی} پایین همین صفحه نوشته شده است. در صنایع مس فروشان: عکس های محصول بدون ویرایش است. ارسال به سراسر ایران ممکن است. برگه ضمانت یکساله همراه با محصول تحویل داده می شود.

ست پلو خورشت خوری و پیش دستی مسی مدل نیاسا

520,000 تومان
از ویژگی ها: این محصول سفیدگری درجه1 داخل آن، نانو  بودن {براقیت دائمی} و چکش کاری روی سطح آن است. این محصول تنها به صورت سِت 3پارچه عرضه می شود. وزن و ابعاد در قسمت {توضیحات تکمیلی} پایین همین صفحه نوشته شده است. در صنایع مس فروشان: عکس های محصول بدون ویرایش است. ارسال به سراسر ایران ممکن است. برگه ضمانت یکساله همراه با محصول تحویل داده می شود.  

ست پذیرایی مسی 6پارچه طرح قلمزنی مدل هنرمند

2,450,000 تومان
از ویژگی ها: این بسته تنها به صورت ست 7پارچه عرضه میشود (خرید تک هر کدام در صفحات دیگر سایت امکان پذیر است). این محصول نانو  بودن {براقیت دائمی}، سفیدگری داخل کالا و طرح قلمزنی برجسته روی سطح آن است. وزن و ابعاد در قسمت {توضیحات تکمیلی} پایین همین صفحه نوشته شده است. {ارتفاع کالا از کف پایه تا نوک درب محاسبه شده است} در صنایع مس فروشان: عکس های محصول بدون ویرایش است. ارسال به سراسر ایران ممکن است. برگه ضمانت یکساله همراه با محصول تحویل داده می شود.  

اسفند دودکن مسی طرح دار مدل مختار

170,000 تومان
از ویژگی ها: وزن و ابعاد در قسمت {توضیحات تکمیلی} پایین همین صفحه نوشته شده است. {منظور ارتفاع کالا همان طول دسته است} در صنایع مس فروشان: عکس های محصول بدون ویرایش است. ارسال به سراسر ایران ممکن است. برگه ضمانت یکساله همراه با محصول تحویل داده می شود.

کتری آتیشی مسی مدل دکوری

550,000 تومان

{کالای تمام دست ساز}

از ویژگی ها: این محصول نانو  بودن {براقیت دائمی} آن است.15 {ارتفاع کالا از کف پایه تا بالای محصول محاسبه شده است} در صنایع مس فروشان: عکس های محصول بدون ویرایش است. ارسال به سراسر ایران ممکن است. برگه ضمانت یکساله همراه با محصول تحویل داده می شود.