واحد تولید

           به طور کلی در دو بخش {محصولات خانگی و صنعتی} انجام میگیرند به این ترتیب هر کدام از این تولیدات به دو صورت {دستی و ماشینی} ساخته می شوند.

           ۱- تولید عمده به صورت دستساز:

ما در بخشی از کارخانه خود جایی برای هنرمندان مسگر قدیمی و جدید قرار داده‌ایم تا ما را در امر حفظ میراث ملی و فرهنگی این هنر همراهی کنند.

مشخصاً همانطور که می دانیم سرعت و تعداد کالای تولید شده در این بخش بسیار کمتر و از بخش ماشینی است و طبیعتاً ارزش و بهاپی بالاتر دارد؛ زیرا مراحل کار زمانبر و سخت هستند.

           + سفارشات ساخت یکتا:

قسمتی از فعالیت های این بخش به بررسی و رفع نیاز مشتریانی اختصاص گرفته است که نیازمند طراحی و ساخت محصولاتی خاص هستند که نیاز به آشنایی کامل و مهارت کافی اساتید باشد، این متقاضیان ممکن است یک فرد و یا یک مجمعه باشد و همچنین سفارشات مدنظر ممکن است محصولاتی خانگی یا صنعتی باشند، همچنین خود محصول سفارش داده شده نیز میتواند هر کالایی با هر کاربرد و ابعادی باشد

           ۲- تولید عمده به صورت ماشینی:

امروزه قسمت اعظم تمام تولیدات در همه حوزه ها را ماشین آلات صنعتی (نمیه خودکار و خودکار} انجام م دهند که صنعت ظروف مسی نیز از آن مستثنی نیست و برحسب نیاز مشتریان و متقاضیان به این سبک و سو گرایش پیدا کرده است.

با این حال ییک نکته حائز اهمیت این است که در تولیدات دستساز یا ماشینی؛ ورق مس و همچنین محصول نهایی تولید شده از نظر کیفیت و کاربرد تفاوتی با هم ندارند.

در ادامه باید اضافه کرد تولید ظروف مسی ماشینی به صورت نیمه خودکار است یعنی همچنان در تمام مراحل (برش، پرس کاری، خمکاری و…} مهارت و تجربه نیروی انسانی کاملاٌ تاثیرگذار است و علاوه بر این تجهیزات و به روز بودن دستگاه ها {برش، پرس و…} نیز نقش بسزائی دارند

فُرم ثبت سفارش آنلاین تولیدات عمده و سفارش ساخت یکتا

{تنها راه برای بررسی قابل انجام بودن و ثبت سفارش شما فُرم زیر است }

تماس با ما